Ružové okuliare, červeň v lícach či nekonečná radosť v srdci. Keď sa zaľúbite svet sa prestane točiť, všade vidíte srdiečka a robíte týchto sedem kravín. Každá!

  1. Myšlienky iba o ňom

Chodíte spať a zobúdzate sa s myšlienkou na neho. Všade vidíte jeho tvár, všetko vám ho pripomína, mozog akoby si vzal dovolenku. Žeby znak začínajúcej lásky?

  1. Vzbura hormónov

Keď stretnete muža svojich snov, horia vám líca, točí sa vám hlava, ale hlavne: tie povestné motýliky lietajúce v žalúdku sem a tam. Za všetko môže biochemické tornádo vo vašom vnútri. Avšak aj napriek tomu je láska tak krásna. :)

  1. Nekonečný úsmev a srdiečka

Vonku prší, v práci sa nedarí, a predsa máte na tvári úsmev, akoby ste práve vyhrali lotériu. Ak to nie je tým, že ste dostali k výplate veľký bonus, asi ste zaľúbené až po uši.

4

  1. Výzor už nie je len pojem

Pamätáte si, ako ste chodievali na nákup bez make-upu? Tie časy sú dávno preč! Čo ak náhodou stretnete svoj nový objav práve v potravinách, ako nakupuje lahodný lekvár? Musíte vyzerať stoj čo stoj ako diva!

  1. Posadnutá maniačka

Čo práve robí? Myslí na mňa? Nie je s inou? Kedy ho znovu uvidím? Myseľ vám okupujú takéto a rôzne iné a ešte šialenejšie otázky. A čo Facebook? Kto pozná lepšie jeho profil než vy?

  1. Nové záľuby v diári

No a čo, že ste nikdy nechytali ryby. Odteraz poznáte všetky ich názvy vrátane toho, aké plávajú v najbližšej rieke či priehrade. Samozrejme v tej, v ktorej loví ON.

  1. Spev nielen v sprche

Kúpeľňová superstar už vyčíňa aj v parku, v práci, ba dokonca aj na autobusovej zastávke! Od radosti by ste spievali 24 hodín denne, všade, kde to len ide.

Foto: Pinterest