V dnešnej dobe nás médiá zaplavujú správami, ktorými sa v nás snažia vyprovokovať strach alebo nenávisť, preto bude tento krásny príbeh ako balzam na vašu dušu. Je dôkazom toho, ako málo niekedy stačí, aby sa váš život otočil o 180°. Prečítajte si príbeh lásky, ktorý by obmäkčil aj kameň.

Písal sa rok 2 000 a 7-ročný chlapec menom Tyrel Wolfe sa rozhodol pomôcť menej šťastným detičkám z chudobnejších kútov sveta. Cez Operation Christmas Child poslal neznámemu dieťaťu balíček, do ktorého vložil školské pomôcky a hračky. Nezabudol pridať ani svoju fotografiu, aby prijímateľ zásielky vedel, kto je jeho „tajným Santom“. Práve táto fotografia malého Tyrela v kovbojskom oblečení mu o 15 rokov zmenila život.

Balíček putoval a nakoniec sa dostal do rúk dievčatka z Filipín, ktoré sa volalo Joana Marchanová. So svojimi rodičmi bývali v malej chatke a spali na podlahe. Niet divu, že zásielka od plavovlasého chlapca z opačnej strany zemegule spravila Joane obrovskú radosť. Svojmu neznámemu kamarátovi poslala ďakovný list, ktorý sa však k Tyrelovi nikdy nedostal.

Nadávajte si na sociálne siete koľko chcete, no Joana a Tyrel im vďačia za niečo krásne. Po 15-tich rokoch si Filipínčanka vyhľadala svojho záchrancu z detstva pomocou Facebooku a poslala mu žiadosť o priateľstvo. Ten ju zo zvedavosti nakoniec prijal netušiac, o koho ide. Joana mu všetko vysvetlila a pripomenula mu záležitosť s dobročinným balíčkom, no ich konverzácia týmto neskončila. Prišli na to, že majú veľa spoločného a rozumejú si tak, akoby sa poznali od detstva. Ich priateľstvo však postupne prerástlo do niečoho silnejšieho…

Medzi týmito dvoma mladými ľuďmi vzkrsli vzájomné sympatie, a tak sa Tyrel rozhodol svoju exotickú kamarátku navštíviť. Stretnutie bolo, pochopiteľne, opradené poriadnou dávkou stresu a nervozity, no keď sa nakoniec na letisku v Manile uvideli, všetko akoby zázrakom opadlo. Bola to láska na prvý pohľad a Tyrel Joane sľúbil, že sa za ňou ešte vráti.

Tyrel Wolfe a Joana Marchan

Svoj sľub dodržal a vrátil sa rovno aj so žiadosťou o ruku. Rodičia oboch zaľúbencov sprvu namietali, na pri pohľade na to silné puto medzi mladými holubičkami spoločný zväzok nakoniec povolili. Svoju lásku spečatili na Tyrelovom rodinnom ranči a dnes majú aj prvého potomka. :)

Tyrel Wolfe a Joana Marchan

Zdroj: People.com | Foto: Facebook/Joana Marchan-Wolfe