Ženy sú naozaj záhadné stvorenia. Nevieme, čo chceme, ale chceme to hneď. Ak to nemáme, tak je zle. Keď sa veci nevyvíjajú tak, ako predpokladáme, dokáže nás to priviesť do zúrivosti. Našli ste sa v týchto vetách aj vy? Potom vás určite zaujmú aj nasledujúce body. Viete, čoho sa bojíme viac ako pavúkov či parkovania? 

 

1. Ach, tie opätky..

Milujeme ich, ale aj nanávidíme! Špeciálne, keď vás druhá osoba zavolá na prechádzku či oslavu a len tak mimochodom sa zabudne zmieniť, že pôjdete cez trávu alebo poľnú cestu.

2. Líčenie podlahy

Keď váš obľúbený púder neskončí na líčkach, ale na dlážke, je to hotová pohroma. Hlavne, keď sa tak veľmi ponáhľate do práce a neostáva vám nič iné, len zbierať kúsky farbičiek na tvár zo zeme.

3. Biele nohavice

Úžasný, krásny, jedinečný kúsok oblečenia, ktorý je však v 98 % prípadoch absolútnou katastrofou. Akoby sa celý svet spikol proti vám… Ak vás neoprská okoloidúce auto, tak určite dostanete svoje dni práve vtedy, keď máte na sebe biele nohavice.

4. Zlatko, prosím ťa, nepozeraj sa…

Zrovna, keď ste sa vybrali na nákup nenamaľovaná, v najstarších teplákoch či v tričku so škvrnami od kečupu (prípadne v celej trojkombinácií), stretnete muža, čo sa vám páči, či svoju najväčšiu rivalku. Ale včera, keď ste v novej sukni a opätkoch brázdili ulice vášho mesta, jediný, koho ste stretli, bol úchylný sused od vedľa…

5. Miznúci make-up

Práve vtedy, keď sa ponáhľate na párty, oslavu alebo máte chuť sa pekne nalíčiť do práce, váš obľúbený rúž či farba na líčka sa akoby vyparili. Môžte hľadať aj hodiny, no márne. Ale keď ho nebudete potrebovať, buďte si istá, že sa záhadne objaví!

6. Chcem to všetko a hneď!

Niekedy máte chuť zjesť cheesburger s trojitými hranolkami, zapiť to litrom coly a doraziť kýblom zmrzliny. Lenže, leto sa blíži…

7. Haló, kde si?

Keď vám meškajú vaše dni a začne vás oblievať studený pot, ste ochotná urobiť všetko. Od babských receptov cez čaje či tabletky až sa z vás nakoniec stane hlboko veriaci človek.

Foto: Youtube, Giphy