Otvorte skriňu a presvedčte sa, že vám v šatníku z týchto kúskov nič nechýba. Pokiaľ nie, gratulujeme vám, máte vyhraté. Ak áno, rozbite prasiatko, oblečte sa a utekajte na akutálne výpredaje, ktoré vám zabezpečia tie najhorúcejšie fashion vychytávky. Inšpirujte sa Victoriou Beckham, najsledovanejšou módnou ikonou sveta, ktorá má rozhodne na dobré kúsky nos!

 

Little black dress

Nevyhnutnosť každého šatníka! Nadčasový módny kúsok, ktorý sa hodí na každú príležitosť a nič ním nepokazíte. Každá žena bez výnimky by mala vlastniť minimálne jedny, avšak, samozrejme, platí, že čím viac, tým lepšie! :)

 

Čierne sako

Je ďalším základom každého šatníka, rovnako ako čierne šaty alebo telové lodičky. Hodí sa takmer na každú príležitosť a zladíte ho k obrovskému množstvu kúskov oblečenia. Je taktiež nadčasové, takže sa doň jednoznačne oplatí investovať.

 

Biela košeľa

Basic kúsok, ktorý navyše ak trochu zainvestujete, môžete nosiť celé roky! Dávajte však pozor na výber vhodného strihu, pretože nie všetky môžu lichotiť vašej postave, rovnako sa zamerajte aj na kvalitnejší materiál.

 

Nude lodičky

K džínsom či šatám, na večierok alebo do práce? Hodia sa na každú príležitosť! Obľúbite si ich tak, že si už nebudete chcieť obuť nič iné. Sú totiž úplným základom šatníka každej štýlovej ženy. :-)

Kvalitná kabelka

Ako hovorí sama Victoria, každá žena musí aspoň raz za život investovať do kvalitnej kabelky. Je predsa odrazom vašej osobnosti! A ako by mala vlastne vyzerať? Mala by byť vyrobená z kvalitného materiálu, najlepšie z pravej kože, mala by byť dostatočne veľká, aby ste do nej vmestili hoc aj nákup z potravín, ale zároveň by mala byť kvalitne spracovaná, aby vydržala minimálne pár rokov.

 

Šperk po babičke

V šperkovnici ho nájde snáď každá z nás, možno ste už aj zabudli, že vlastne nejaký máte. Čo tak ho po pár rokoch oprášiť a zakomponovať do outfitu? Uvidíte, ako jediný prekrásny šperk rozžiari celý váš look! ;-)

Dobre padnúce skinny jeans

Modrých džínsov nájdete v nákupných centrách stovky, no vlastniť také, ktoré sedia ako druhá koža, je už trochu problém. Oblečte si vaše džínsy a zamyslite sa, či vám skutočne skrášľujú postavu alebo práve naopak. Pokiaľ sa skôr prikláňate k druhej možnosti, zaručene by ste sa asi mali poobzerať po iných.

Foto: Instagram, Twitter, hdfinewallpapers.com