Ak chlap povie, že mu s vami nič nechýba, a že je so všetkým spokojný, na 99,9% klame. V tom sme rovnakí. Pravdupovediac, ak vám môžeme poradiť, radšej sa ho ani na nič nepýtajte, priamo aplikujte veci do praxe. 🙂 Dobrá milenka sa neuspokojí s priemernou súložou a odpoveďou, že je všetko v poriadku.

 

Chúťky za hranicou

Na rozdiel od väčšiny žien, muži majú v posteli rôzne chúťky. Ak im niečo chýba, rozhodne to budú mierne perverznosti. Muži vnímajú intímnosti ako hru, dobrodružstvo, zábavu, relax. Pri svojom malom prieskume sme zistili, že až 80 % opýtaných by rado skúsilo experimentovať a prekročiť hranice slušnosti.

Iniciatíva

Áno, muži sú lovci a žiadny lovec nepohrdne, ak sa mu naskytne dokonalý uhol na chytenie koriste. Muži radi zvádzajú, ešte radšej flirtujú a sú presvedčení, že sú alfa samci. Pritom každému z času na čas chýba viac iniciatívy zo strany partnerky. Či už ide o nové polohy, miesta, hračky, či vo forme predohry. Buďte viac kreatívne, mužom už dávno nestačia len  nohy od seba. Máme trocha na viac, nie?

Dvaja sú málo

Poznanie, že mu nestačíte, je síce bolestné, ale pravdivé. Milenka je dnes vnímaná ako ikona úspechu, nadradenosti a toho, že chlap má všetko, po čom túži. Nie vždy však ide o milenku doslova. Možno by len chcel vyskúšať niekoho ďalšieho. ,,Trojka“ je častým mužským snom, no len sotva tretina partnerov sa odhodlá vpustiť si do spálne niekoho ďalšieho. Obavy, ktoré nás prirodzene sprevádzajú, sú na mieste a mužom zas nemusíme plniť všetky priania. 🙂

Jazyk

Tento bod neplatí pre ,,milovníkov jazykovej kultúry“. 🙂 Čudovali by ste sa, koľko žien má s týmto problém, doslova sa im hnusí. V tomto prípade majú muži k partnerkám bližšie. Začnite postupne a pomaly. Ak na to nie ste zvyknutá, prirodzene sa od vás neočakáva výkon ako z filmu pre dospelých, ale partner určite ocení vašu snahu a aspoň mierny záujem o jeho ,,štetec lásky“. 🙂

Empatia

Kedy naposledy ste sa so svojím partnerom okrem milovania aj rozprávali o milovaní? Vzájomné zdieľanie túžob, zistenie, čo mu je a čo nie je príjemné, je jednou zo základných vecí, ktoré by ste mali začať praktizovať. Nie je všetko len o orgazme, partnera musíte dokonale poznať, iba tak ho viete na 100 % uspokojiť.