Hovorí sa, že každé leto má svoj vlastný príbeh. Rovnako sa hovorí, že leto je na flirtovanie a explodovanie hormónov to pravé a jediné obdobie v roku. Niekedy máme pocit, že dovolenkové destinácie sú len zhlukom nadržaných žien túžiacich po sexe s brigádnikom pri vodných skútroch či predavačom cukrovej vaty. Ak sa ale neviete udržať na reťazi, prečítajte si týchto pár pravidiel, vďaka ktorým nestratíte ani hlavu, ani nohavičky 🙂

 

1. Letný flirt je jasne časovo ohraničený

Trvá minimálne 1 noc a maximálne 2 mesiace. Predtým ako začnete s niekým randiť, musíte si uvedomiť, že vaša letná romanca sa pravdepodobne skončí.

2. Základom sú jasné pravidlá

Hneď na začiatku si s ním vyjasnite základnú vec – že ide o zábavu. Nepotrebujete predsa, aby sa vám nasáčkoval do batožiny a chcel spoznať celú rodinu.

3. Neflirtujte s priateľmi alebo kolegami

Tých máte vo svojom okolí aj keď leto skonči  🙂

4. Neočakávajte príliš veľa

Keď už začnete nejaké letné dobrodružstvo, nečakajte hneď, že vás predstaví svojím priateľom či rodine. Vaším cieľom je sa zabaviť, možno si trocha zdvihnúť sebavedomie, skúsiť niečo nové a nabrať skúsenosti.

5. Všetkého veľa škodí

Vyhnite sa rečiam o budúcnosti, nespomínajte ani veľa detailov zo svojho súkromného života. Práve pre tieto veci sú letné lásky také výhodné.

6. Nebojte sa ukončenia kontaktu

Žiadne emaily, žiadna komunikácia cez telefón či sociálne siete. Bolo to pekné, ale nemá to význam.

Foto: Tumblr