Nejedna žena zabudne pri pohľade na krásnu Jennifer Lopez zatvoriť ústa. Vždy, keď sa táto kráska objaví niekde na verejnosti, vyzerá výborne. Ako to JLo vlastne robí?

Jennifer je známa svojou dobrou náladou. Ako sama priznáva, všade, kam príde, prinesie úsmev a slnko, čo je jej základným pravidlom. Krása pochádza zvnútra a toho sa aj drží. Len vtedy vás bude vidieť okolie v lepšom svetle, ak máte dobrú náladu a cítite sa dobre vo svojom vlastnom tele.

 

Základné pravidlá, ako byť vždy krásna

Vždy si na seba urobte čas

Napustite si horúci kúpeľ, počúvajte hudbu a relaxujte!

Obklopte sa správnymi ľudmi

Iba vtedy sa budete smiať a užívať si život, ak pôjdete niekam so šťastnými a usmievavými ľudmi.

Kvalitný spánok

Minimálne pol hodinu predtým, ako si ide JLo ľahnúť, vypne všetku elektroniku. Odloží mobil a nemá ho ani pri posteli. Základom je kvalitný spánok bez zobúdzania sa.

https://www.instagram.com/p/2oBM__muCr/

Cvičte!

Jennifer cvičí každý deň aspoň jednu hodinu. Udržuje sa tak v kondícií a spevňuje svoje telo. Okrem kardia cvičí veľmi rada aj silové tréningy a jogu.

Zdravé jedlo

Nemusíte mať prísne diéty, aby ste vyzerali dobre. Známa speváčka sa nerada obmedzuje a nevynecháva žiadne druhy potravín. Jedáva všetko, ale s mierou. Jej strava je založená najmä na bielkovinách, sacharidy sa u nej nachádzajú iba v malom množstve.

Krásna pleť

Nielen hydratačné krémy jej pomáhajú udržať pleť v dobrom stave. Dbať na pitný režim a vypiť aspoň dva litre vám môže pomôcť aj aplikácia v mobile.

https://www.instagram.com/p/5xeRFcGuCn/

https://www.instagram.com/p/tpK4zjGuPu/

https://www.instagram.com/p/hMW70PGuLI/

https://www.instagram.com/p/v1zgGcmuHy/

https://www.instagram.com/p/whcVCnGuPc/

https://www.instagram.com/p/zn8L5aGuDi/

https://www.instagram.com/p/-cEUsEGuEe/

Foto: Instagram, alphacoders.com