Už dnes večer sa konečne dočkáme prvej časti tretej série šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa budú známe celebrity prevtelovať do rôznych slávnych spevákov. Doposiaľ boli všetky premeny neznáme, TV Markíza však odhalila prvú z nich!

Medzi ôsmimi známymi osobnosťami, ktoré sa budú počas nasledujúcich týždňoch objavovať v tretej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, patrí aj obľúbený moderátor Martin Nikodým. Celý ZOZNAM účinkujúcich — TU —

Martin Nikodým ako Rag’n’Bone Man

Práve na Martinovu premenu sa TV Markíza snaží prilákať divákov, aby si dnes večer zasadli k svojim televíznym obrazovkách a sledovali program plný šokujúcich vystúpení. A v koho pozícii teda sympatický blonďák vystúpi? Moderátor šou Milujem Slovensko sa predvedie ako statný drsný bradáč Rag’n’Bone Man.

Spraviť z relatívne útleho Martina viac ako 140-kilového muža dalo tímu poriadne zabrať. Na jeho dokonalej premene pracoval neuveriteľných 6 hodín. Avšak stálo to za to – z Nikodýma sa stala verná kópia britského speváka, pričom nikto by zrejme nikdy neuhádol, kto sa za maskou skrýva.

Zdroj: YouTube