Janet Jackson, úspešná speváčka a sestra kráľa popu Michaela Jacksona, momentálne presunula svoju kariéru „na druhú koľaj“ a vymenila ju za omnoho krajšie povinnosti. Z Janet Jackson sa vo veku 50 rokov stala po prvýkrát mamina a svoj malý pokladík konečne predstavila aj celému svetu. 

Americká umelkyňa Janet Jackson patrí už dlhé roky medzi stálice hudobného priemyslu a za svoju tvorbu získala množstvo prestížnych hudobných, ale aj humanitárnych ocenení. V súčasnosti sa však populárna speváčka stiahla do úzadia, pretože sa z nej stala novopečená mama. Janet priviedla začiatkom roka 2017 na svet svoje prvé dieťatko, ktoré má s bohatým katarským biznismenom Wissamom Al Manom. Dvojica sa zosobášila v roku 2012, no tesne po narodení syna Eissa prišla so šokujúcou správou. Speváčka verejnosti potvrdila ich rozchod z dôvodu, že im to vraj prestalo ,,klapať“. Aj napriek tomu sa však Janet spolu s mladším partnerom naplno venuje svojmu potomkovi.

Wissam a Janet

Obaja rodičia doteraz malého Eissu pred verejnosťou schovávali, no po vyše troch mesiacoch od narodenia ho Janet konečne ukázala celému svetu. Na sociálnych sieťach zverejnila spoločnú fotografiu so svojim roztomilým synčekom, ktorá ich zachytávala tesne po zdriemnutí. Aj napriek tomu, že sa z Janet stala mama až po päťdesiatke, materstvo jej naozaj veľmi pristane a je vidno, že si ho užíva plnými dúškami.

Janet so svojim synom Eissom

Foto: Instagram, wallpapercave.com | Video: YouTube