Tá žena má 47 rokov, ale vyzerá minimálne o polovicu mladšie. Ako to len robí? Na sociálnych sieťach nájdete obrovské množstvo fotografií, na ktorých jasne vidno, že Jennifer Lopez môže strčiť do vrecka nejednu mladšiu kolegyňu. Čo by dali iné ženy za to, aby vyzerali ako spevácka diva v jej veku? Jedno je však isté, tá žena starne do krásy! 

Ak vás zaujíma, ako si táto speváčka udržiava dokonalé krivky, rozhodne si prečítajte tajomstvo jej krásnej postavy v týchto piatich bodoch:

Vyhýba sa spracovaným potravinám

Jennifer uprednostňuje organické potraviny pred spracovanými a jej typický obed sa skladá z lososa, šalátu a obrovského množstva zeleniny. Taktiež má rada brokolicu, papriku, cukinu či kel. Čo sa týka večere, uprednostňuje proteínovú večeru, a to v podobe kuracieho mäsa.

Desiata je dôležitá

Keďže sa Jennifer venuje herectvu aj spevu, jej každodenný program je veľmi nabitý a niekedy kvôli časovej tiesni nestíha jesť hlavné jedlá. Práve preto so sebou pravidelne nosí zdravú desiatu, ako čerstvé ovocie alebo zeleninu.

Necvičí to isté dookola

Samozrejme, ako každá celebrita, tak aj Jennifer má svojho osobného trénera. Medzi jej najobľúbenejšie cviky patria brušáky, sklapačky a venuje sa aj boxu. Taktiež nezabúda na rôzne cviky na zadok a nohy.

Týmto trom veciam sa vyhýba

Avokádo, čokoláda a kofeín: týmto trom veciam sa Jennifer oblúkom vyhýba, a keď pije kávu, tak jedine bez kofeínu. Okrem toho nefajčí ani nepije!

Jej pleť pôsobí mladistvo

Aby zabránila možným vráskam, svoju pleť nevystavuje ostrému slnku a ak áno, tak len s veľkým množstvom slnečného krému.

Zdroj: delish.com | Foto: wall.alphacoders, Instagram