Je všeobecne známe, že ak by mal váš partner pomer s inou ženou, ako ste vy, berie sa to ako podvádzanie. Vedeli ste však, že tenká línia existuje aj medzi neverou a priateľstvom? To, čo možno naoko ako podvádzanie nevyzerá, môže byť v skutočnosti začiatkom čohosi, čo vás bude určite bolieť. [sociallocker]

Ste jednoznačne presvedčená, že je vám partner verný? Tu je päť spôsobov, akými vás môže nevedomky podvádzať. Ak si jeden z týchto znakov všimnete, okamžite zbystrite pozornosť a na vášho chlapa si dobre posvieťte!

Hovorí inej žene o problémoch vo vašom vzťahu

Či už sa sťažuje na to, že nechávate mokré uteráky na podlahe alebo že sa vám nepáči nejaká se*uálna poloha, inej žene odhaľuje slabosti vo vašom vzťahu. A to môže byť v skutočnosti činom intimity. Tento akt sa nazýva aj „informačná nevera“, ktorú si my ženy interpretujeme ako citový prejav – a to je pre nás často ešte väčšou hrozbou ako samotný pohlavný styk. A keď sa už váš partner do inej ženy zamiluje, vás bude chcieť pravdepodobne opustiť.

Prezerá si Facebook profil jeho ex

Možno ho len naozaj zaujíma ako sa má a čo robí – to isté, ako keby si prezeral profil starého kamaráta z výšky. Aj napriek tomu je tam však predpoklad, že pri prezeraní si jej fotiek spomína a fantazíruje o ich spoločnej minulosti. Spoločensky sme už totiž prispôsobení k mysleniu, že mužov nezaujímajú pocity a emócie a jediné, o čo sa starajú, je se*. Práve preto je to väčšinou neškodné, ak si profil svojho ex prezeráte vy  – ak to však už robí váš partner, pravdepodobne na tom niečo nie je v poriadku.

Kupuje drinky inej žene

Nehovoríme o tom, že sedí v bare a atraktívnej cudzinke vedľa neho kupuje zopár pohárov Martini. Nie. Stačí, že nejaký drink kúpi svojej kolegyni a už je na najlepšej ceste do nebezpečnej zóny. Možno to na prvý pohľad vyzerá nevinne a štedro, ale taktiež to môže vyznieť ako flirt – najmä ak drinky kupuje iba jednej žene a nie celej partii, s ktorou si vyšiel na pohárik.

Jeho kamarátku berie na vaše obľúbené miesto

Talianska reštaurácia, do ktorej so svojim partnerom stále chodíte? Zmrzlináreň, v ktorej ste mali prvé rande? Hoci váš muž ide von len so svojou najlepšou kamarátkou z detstva, na tieto miesta by ju určite nemal brať. Už len tým, že si vôbec s nejakou ženou vyjdete von, vám dáva mierne pochybnosti. Opýtajte sa ho preto, kam s kamarátkou plánujú ísť.

Inej žene chváli nový účes či oblečenie

Muži vo všeobecnosti nie sú veľmi vnímaví. Ak si však váš chlap na inej žene všimne, že má nový účes alebo si kúpila novú blúzku, znamená to, že jej venuje prílišnú pozornosť. A to nie je dobrým začiatkom. [/sociallocker]

Autor: Nataly