Sú úspešní, bohatí a milujú módu. Ich meno veľa znamená a napriek vyššiemu veku im podľahne nejedna žena. Ich jedinou chybičkou krásy však je, že majú radšej mužskú spoločnosť. Pozrite sa na týchto piatich najslávnejších módnych návrhárov všetkých čias a zistite, ktorý ako jediný žije v partnerskom vzťahu so ženou.

 

1. Domenico Dolce & Stefano Gabbana

D&G

Títo taliansky dizajnéri skončili svoj vzťah v roku 2005, no stále sú obchodnými partnermi. V roku 2015 vyvolal Dolce rozruch, pretože kritizoval umelé oplodnenie. V rozhovore pre magazín Panorama uviedol: ,,Som gay. Nemôžem mať dieťa. Domnievam sa, že nemôžeme mať v živote všetko. Rodíme sa z otca a matky, z toho dôvodu nie som presvedčený o tom, čomu hovorím deti chémie alebo syntetické deti.“

2. Giorgio Armani

armani1

Taliansky módny návrhár, známy predovšetkým kolekciami pre pánov, má vo svojich 81 rokoch stále veľa energie. Dokazuje to napríklad aj tým, že chodí so svojimi priateľmi dovolenkovať na Ibizu, kde na pláži vystavuje svoje telo, pričom má oblečené len minimalistické biele plavky.

3. Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld

Od 70. rokov mal dlhotrvajúci vzťah s Jacquesom de Bascherom až do jeho smrti. Odvtedy Karl vystriedal niekoľko mužov, no teraz jeho láska smeruje iba k jeho mačke Choupette. Uviedol, že ak by to bolo legálne, rád by si ju vzal. Mačke venuje svoju pozornosť, rozmaznáva ju a tá mu za to nosí peniaze, pretože sa už stihla objaviť v reklamách na prestížne značky, napríklad na nemecké autá. Choré, nie?

4. Calvin Klein

Calvin Klein

Calvin mal dve manželky – Jayne a Kelly, s ktorou sa rozviedli v roku 2006. Odvtedy otvorene rozpráva o svojej orientácii a tvoril pár s modelom Nickom Gruberom, ktorý je takmer o 50 rokov mladší.

5. Ralph Lauren

RL

A ktorý návrhár je teda na ženy? Fenomenálny Ralph, u ktorého v seriály Priatelia pracovala aj vždy dokonalá Rachel, je už 52 rokov šťastne ženatý so svojou manželkou Ricky Anne Loew-Beer. 🙂

Foto: flickr.com, realdealfm.com