V stredu ráno Slovensko zasiahla smutná správa. Obľúbený herec Daniel Heriban nečakane odišiel na večný odpočinok a nechal po sebe tri deti a manželku Kamilu. Tá sa ešte cez víkend po jeho boku šťastne usmievala…

Podľa informácií TV JOJ zomrel Daniel Heriban na zástavu srdca. Pomôcť mu nedokázala ani záchranná zdravotná služba, ktorá sa v ranných hodinách 43-ročného umelca  snažila oživiť v jeho dome vo Svätom Jure.

Najväčší šok a bolesť teraz určite prežíva Danielova milovaná manželka Kamila, s ktorou mal umelec dvoch malých synčekov Viktorka a Martinka. Herečka sa nedávno po šiestich rokoch na materskej dovolenke vrátila pred kamery a aktuálne ju môžete vídať ako Beátu Vernerovú v seriáli Mama na prenájom. Práve o vzácne momenty so svojou krásnou polovičkou sa hviezda Hornej Dolnej podelila so sledovateľmi na Instagrame len pred tromi dňami.

Pri myšlienke, že Danko je už v hereckom nebi, zábery z lesa dýchajúce harmóniou a láskou doslova trhajú srdce… Rovnako ako komentáre, v ktorých milé komplimenty vymieňajú kondolencie a slová plné žiaľu. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Instagram/danoheribanofficial