Nedarí sa vám schudnúť do plaviek? Možno vám len chýba inšpirácia! 27-ročná Lexi kedysi trpela obezitou, avšak jedného dňa sa rozhodla s kilami navyše skoncovať a urobiť niečo pre svoje zdravie. Svet teraz obdivuje jej neuveriteľnú premenu, vďaka ktorej mladá žena schudla prirodzenou diétou a cvičením neuveriteľných 140 kíl! 

 

Nevládala už ani žiť!

Iba 25-ročná Lexi sa každý deň obávala, že dostane infarkt. „Moje telo bolo mojím väzením!“ Už samotné dýchanie ju vyčerpávalo natoľko, že mala obavy o svoj život.

Nemala sa v čom vydávať

Lexi si napriek svojej váhe našla partnera, ktorého si neskôr vzala: „Je to môj najlepší kamarát.“ Ako sa však zdalo, nájsť spriaznenú dušu bolo jednoduchšie, ako nájsť si správnu veľkosť svadobných šiat.

Spolu v dobrom aj v zlom

Lexi spravila so svojim mužom v roku 2016 rázne rozhodnutie. Manželský pár prehodnotil svoj život a vydal sa tvrdou cestou zdravej výživy a nekompromisného cvičenia. Boli tu jeden pre druhého. Spoločne sa im podarilo vytúžené – ich tvrdá práca priniesla ovocie a dnes obaja vyzerajú priam skvele! A čo je ešte dôležitejšie – konečne sa cítia zdravo.

Lexi kedysi a dnes

lexi premena lexi premena lexi premena lexi premena

Neuveriteľné! Akú výhovorku máte vy? Zahoďte ten vyprážaný rezeň, nahoďte tepláky a šup, šup do fitka za svojou postavičkou snov. PS: A nezabudnite doma ani svoje polovičky. ;)

Zdroj|Foto: Instagram