Najznámejšia mnohopočetná rodina vo Veľkej Británii sa opäť rozrástla o dieťa č. 21. Je ňou dcérka Bonny Raye a údajne by už mala byť poslednou ratolesťou Radfordovcov.

 

Máme veľa detí!

Radfordovci povýšili definíciu toho, čo pokladáme za veľkú famíliu, na úplne inú úroveň. Väčšina tradičných európskych rodín má 2 alebo 3 deti a pokiaľ ich máte viac, každý sa vás s úžasom pýta, ako to zvládate a kde na to beriete – peniaze, ale aj energiu. Radfordovci doposiaľ zvládali 20 detí a odteraz budú zvládať 21.

Vo Veľkej Británii sa dostali do povedomia po odvysielaní dokumentu 15 Kids and counting (15 detí a počítanie), ktorý ukazoval ich bežný život. Postupne s každým dieťaťom sa však názov programu menil: 16 Kids and counting, 17 Kids…

Mama Sue mala pri narodení prvého dieťaťa iba 14 rokov, pri dvadsiatomprvom má už 43. Celkovo bola počas svojho života tehotná neuveriteľných 15 rokov! Všetky deti vynosila, porodila a vychovala okrem malého Alfieho, o ktorého prišli v dôsledku potratu.

Kde na to berú?

Radfordovci sú finančne nezávislí. Otec Noel pracuje ako pekár a rodinnému rozpočtu výrazne pomáhajú prídavky na deti. Samozrejme, pri takom počte ratolestí je skromnosť na mieste, preto sú v ich jedálničku často cestoviny alebo guláš, pričom miestne obchody a reštaurácie im vraj poskytujú množstevné zľavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto sa z roka na rok zvýšil počet najmladších členov rodiny – ťažko povedať, ktoré sú deti a ktoré vnúčatá Radfordovcov

Je počet detí 21 konečný?

Ako sa Sue vyjadrila pre internetový časopis „metro.co.uk“, tehotenské oblečenie odkladá, veď je už sama babkou. Jej vnúčatá sú však staršie než najmladšia dcéra, ako ale sama hovorí: „Ak sa to stane, tak sa to stane“.

Zdroj: bunte.de | Foto: Instagram/theradfordfamily/crystalbooth