Carrie Bradshaw je fiktívna postava newyorskej novinárky zo seriálu Se* v meste. Zahrala si ju Sarah Jessica Parker, ktorá sa s touto postavou dokonale zžila. Vďaka tomu sa stala uznávanou módnou ikonou, pretože práve móda bola to, čo charakterizovalo Carrie. Nikto nevedel kombinovať a nosiť veci ako ona! Naberte odvahu a nechajte sa inšpirovať touto kultovou postavou.

Odvážne kombinácie, svetové značky a topánky od Manola Blahnika, to je typické pre novinárku Carrie Bradshaw. Je nezávislá fashionistka, píše stĺpčeky s názvom Se* v meste, kde sa inšpiruje osobným životom či románikmi svojich kamarátok. Seriál sa stal kultovým pre svoje divoké témy, skvelú módu, vtip a sarkazmus, no aj vďaka pánovi ,,božskému“. Veď koľké z nás čakali ako to dopadne? A to, že móda znamená pre Carrie veľa, dokazuje aj fakt, že namiesto snubného prsteňa dostala črievičku na nohu. Okrem už spomínaného Manola Blahnika mala závislosť aj na topánkach od Jimmyho Choo, či Christiana Louboutina. Sarah sa počas nakrúcania predviedla v nespočetnom množstve svetových značiek ako Alexander McQueen, Chanel, Givenchy, Gucci, Louis Vuitton, Moshino, Prada a mnohých iných. Nejde však o zvučnosť mien návrhárov, ale práve o kombinácie, ktoré dokázala vytvoriť. Pozrite si 20 skutočne nezabudnuteľných outfitov, ktoré sa nám dostali pod kožu najviac.

carrie

Carrie ide po Times Square v tutu sukni, keď ju ošpliecha autobus s jej fotkou. Úvodná scéna, ktorá otvárala každú časť. Tento outfit je preto nezabudnuteľný!

carrie 2

Dramatické, obrovské Versace šaty, v ktorých márne čakala celú noc Petrovského v parížskom hotely.

carrie 3

Nebála sa ani farebných kombinácii. Jednoduché šaty skombinovala so Chanel sakom.

carrie 4

Carrie často nosila tzv. kokteilky, a práve tieto, novinové, boli naozaj originálne.

carrie 5

Aj keď tento outfit pochádza už z filmu, ukazuje, že ani po rokoch nestratila svoj štýl.carrie 6

Že nemožno kombinovať pruhy s pruhmi? Omyl!

carrie 7

Skvelá kombinácia športového s elegantným. Carrie sa takto vydala na farmársky trh v štvrtej sérii.

carrie 8

Aj keď väčšina žien vykúkajúcu podprsenku nemá rado, v tomto prípade je to veľmi sexy.

carrie 9

Kabát, ktorý mala v prvej sérii, je z pravej kožušiny, za čo jej dávame menšie mínus.

carrie 10

Džínsy, to je klasika, ktorou ani Carrie nepohrdla. Skvele ich doplnila koženým topom a Fendi taškou. Typický je náhrdelník s jej menom, ktorý nosila takmer po celý čas.

carrie 11

Keď sa vybrala s kamarátkami do Los Angeles, aj tam museli predviesť svoj odvážny štýl.

carrie 12

Carrie pri Aidanovi vyzerala ako skutočná nevesta, aj keď sa vydávať nechcela a prsteň nosila na krku.

carrie 13

Tento chlpatý sveter Roberto Cavalli je naozaj originálny.

carrie 14

Posledná séria bola výnimočná na kostýmy najmä kvôli jej vzťahu s Rusom a presťahovaniu sa do Paríža. Aj keď si to v týchto šatách namierili na balet, skončili v McDonalde!

carrie 15

Ďalší skvelý outfit z parížskych ulíc.

carrie 16

Šaty, kožuch, taška od Manola Blahnika.. Práve v tomto outfite sa predviedla v poslednej epizóde seriálu, keď kráčala ulicami a volala s pánom božským. Práve tu sa prvýkrát dozvieme, ako sa v skutočnosti volá.

carrie 17

Na filmové plátna opäť štýlovo, v obleku od Ralpha Laurena.

carrie 18

Kto by nechcel mať na svadbe takéto šaty od Vivienne Westwood? Carrie nemôže byť obyčajná, a preto zvolila doplnok do vlasov z pávích pier.

carrie 19

Kombinovať kvety s kvetmi je ťažké, no jej sa to podarilo. Taška v tvare Eiffelovky to celé ešte viac ozvláštnila.

carrie 20

Takáto sukňa je do mesta dosť nepraktická. Ale ak chcete vyčnievať z davu, tak prečo nie? Carrie ju skombinovala s jednoduchým tričkom.

carrie 21

Áno aj v pyžame môžete byť za dámu! V tomto outfite brázdila newyorské ulice, keď sa ponáhľala za Mirandou do jej bytu.

Carrie v seriály takmer po celý čas nevyzula vysoké topánky. Je pravda, že na jej nohách to bolo neskôr už vidieť, no môžeme sa od nej učiť, ako skombinovať eleganciu s pohodlnosťou. Nemusíte byť ako ona každý deň, ale skúste sa inšpirovať jej kombináciami a aspoň raz za rok vyraziť von ako druhá Carrie 🙂

Foto: Pinterest