Človek mieni, život mení. Spevák David Key a exfarmár Minh Nguen Anh si dali ďalšiu šancu a do vzťahu vkročili vo veľkom štýle. Dvojica sa zasnúbila a sľubuje, že ľudia už o jej hádkach nebudú počuť.

,,Bolo to silné krásne obdobie, avšak každá kniha má svoj záver. Koniec v tej našej ste záver už videli, počuli niekoľkokrát, avšak to bola len zápletka 🙈. No nášmu príbehu je koniec,“ napísal na Instagram David Key začiatkom júla. Ako dôvod rozchodu s Minhom uviedol, že im to nefungovalo a vôbec sa neľúbili.

david key minh

Aj v tomto prípade sa potvrdilo, že láska je veľký čarodej. Premohla i mladíkov, ktorí si mysleli, že budú bez seba šťastnejší. David dokonca šokoval správou, že sa so svojím staro-novým priateľom stihli za ten krátky čas, čo sú opäť spolu, zasnúbiť.

,,Som zasnúbený po tých rozchodoch, hádkach a 2-mesačnej pauze sme zhodnotili, že to musíme takto spraviť a posunúť sa. Už nám to inak klape a nebojte, nebudeme vás tu už zaplavovať hádkami atď, asi sme si museli prejsť istým obdobím,“ napísal do svojej story. Spevák a účastník reality šou Farma 14 majú veľké a odvážne sny. V budúcnosti by sa totiž radi rozrástli. ,,Teraz zásnuby a snáď aj deti a rodina neskôr. Všetko je to na pláne,“ prekvapil silným vyjadrením Key.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial