Máte už niekoľkoročný vážny vzťah a chceli by ste sa pohnúť ďalej? Premýšľate o svadbe, no stále si nie ste úplne istá? Prečítajte si nasledujúce znaky, vďaka ktorým zistíte či ste po boku toho pravého a či je váš chlap tým, ktorému by ste mali povedať svoje „áno“. [sociallocker]

Vždy vás chváli– Ak dostanete povýšenie v práci alebo len vyhráte lístky na nejaký koncert, nikdy nemôže odolať tomu, aby o tom každému povedal. Je totiž váš najväčší fanúšik.

Obetuje sa pre vás– A vy ste šťastná, že to isté môžete urobiť pre neho. Nemá problém sa s vami presťahovať v prípade, že dostanete novú prácu alebo chcete ísť študovať. Ak nejakú príležitosť dostane on, prispôsobíte sa jemu.

Máte rovnaké hodnoty– Viete, že obaja chcete deti a ich starostlivosť si rozdelíte rovnakým dielom. Možno ste sa taktiež zhodli, že by ste každý deň mali navštíviť posilňovňu, ísť spolu do kaviarne či o takých päť rokov si kúpiť dom a presťahovať sa. Jednoducho viete, že na veci, na ktorých vám najviac záleží, máte s partnerom rovnaké názory a postoje.

Dokonca aj po rokoch pre vás robí malé gavalierske veci– Otvára vám dvere alebo vás jednoducho podoprie, ak vás po celom dni nosenia podpätkov bolia nohy a vy už nevládzete prejsť ani pár metrov k domu.

Nesnaží sa vás zmeniť– On vie, že ste poriadkumilovnejšia ako on, že k životu potrebujete aj domáce zvieratko alebo že sa vám nie vždy podarí navariť to najlepšie jedlo. On to všetko vie a vôbec mu to neprekáža.

Ak premýšľate o svadbe, najlepšia na tom nie je samotná svadba, ale spoločný život– Svadba je síce pekná, ale vy sa namiesto tejto udalosti už nemôžete dočkať toho, ako si spolu budete nažívať niekoľko týždňov, mesiacov či rokov po nej.

Zvládli ste vzťah na diaľku– Bolo to ťažké a desivé, ale vy sa navzájom milujete tak veľmi, že ste boli ochotní urobiť čokoľvek, len aby sa vám splnil spoločný cieľ – spoločné objatie na vašom gauči.

„Chýbaš mi“ nie sú len sladké slová, ale realita– A to aj napriek tomu, že ste sa od seba odlúčili len pred dvoma hodinami.

5
Foto: Pinterest

Milujete svoj vlastný priestor, ale predsa len ste radšej s ním– Tešíte sa na večer nie preto, že už budete mať po práci, ale preto, že konečne uvidíte svojho partnera.

Idete za ním, keď máte niečo na srdci– Či už máte nejaký nový príbeh z práce, o priateľoch alebo o čomkoľvek, idete hneď za ním. Kedysi ste to zvykli rozprávať svojím rodičom či priateľom, no teraz je tu on. A tým ostatným to nevadí pretože vidia, ako svojho muža milujete.

Nemáte problém plánovať s ním budúcnosť– Nemáte strach, že budete musieť zrušiť letenku pre dvoch, ktorú ste zarezervovali na šesť mesiacov dopredu. Vášmu vzťahu totiž dôverujete.

Môžete pred ním plakať bez toho, aby ste sa cítili trápne– On vie, kedy sa bojíte a kedy vás len rozplakala scéna z filmu.

Je si blízky s vašou rodinou a vy zase s tou jeho– Nemá žiaden problém len tak zavolať vášmu otcovi alebo babičke. A vy zase nemáte strach ísť na oslavu jeho netere aj napriek tomu, že on tam nebude.

Necháva vás vyventilovať sa– Vie, kedy ste frustrovaná a vôbec sa nehnevá pre vaše nálady. Trápi ho však to, že ste smutná a to on nechce.

Z ničoho nič vám povie, že vyzeráte hriešne– A to práve vtedy, keď ste si nevysušili vlasy, nedali make-up či nevymenili tričko.

Vo svojej práci pracuje tvrdo, ale vy ste jeho prioritou– Ak ho požiadate, aby s vami šiel na nejakú udalosť, ktorá je pre vás dôležitá, bez váhania to tak urobí aj napriek tomu, že má veľa práce. 🙂

Foto: bestlifestyle.us [/sociallocker] Autor: Nataly