Ako to vyzerá, keď sa spojí Anna Wintour, šéfredaktorka amerického vydania časopisu Vogue a Metropolitan Museum of Art v New Yorku? Výnimočne! Výsledkom tejto jedinečnej spolupráce je benefičný večierok „Met Gala“, ktorý je najprestížnejšou a najvýznamnejšou udalosťou vo svete módy. 

Začiatky benefičnej akcie Met Gala, ktorej hlavným cieľom je podpora Metropolitného múzea umenia v New Yorku, siahajú až do roku 1946. Aby bol večierok jedinečný a nenapodobiteľný, každý rok sa koná v inej téme, pričom tentokrát išlo o „Rei Kawakubo- Comme des Garçons“. Rei Kawakumbo je úspešná dizajnérka z Japonska, ktorá založila značku „Comme des Garçons“.

Súčasný ročník benefičnej akcie ,,Met Gala“ sa uskutočnil 1. mája, pričom išlo o charitatívnu akciu, na ktorú býva pozvaných v priemere 650 -700 najvýznamnejších osobností zo sveta filmu, umenia, módy či hudby. V prípade, že by ste sa na zozname hostí NÁHODOU nenachádzali, vstupneka do tohto vzdialeného a uzavretého sveta stojí 25 000 dolárov! Ak by ste stále nevedeli, či máte prikladať spoločenskej udalosti nejakú prestíž, vedzte, že Met Gala ,,súťaží“ o prvenstvo s Oscarovou afterparty časopisu Vanity Fair! A ako sa pri tejto príležitosti obliekli celebrity na tohtoročný večierok?

Selena Gomez

Katy Perry

Kim Kardashian

Jennifer Lopez

Rihanna

Kylie Jenner

Thalia

Jessica Chastian

Katie Holmes

Emma Roberts

Blake Lively

Reese Witherspoon

Adriana Lima

Gisele Bündchen

Stratené sestry Olsenové

Foto: GettyImages, Twitter