Converse- to je klasika, ktorú jednoducho musíte mať. Ich tenisky sa stali legendou a hodia sa naozaj ku všetkému! Nechajte sa inšpirovať a vyskúšajte niekoľko zaujímavých a nevšedných outfitov pre každú príležitosť. [sociallocker]

Americká spoločnosť začala svoju dlhú históriu už v roku 1908, kedy ju založil Marquis M. Converse. Od ruku 1915 sa zamerala predovšetkým na výrobu tenisiek, ktoré sa nosili na hranie basketbalu. Veľký zlom však nastal v roku 1917, z čoho ťaží táto značka dodnes. Práve v tomto období sa začala vyvíjať najlegendárnejšia teniska všetkých čias, a to Converse ALL- STAR. Prvá teniska z tejto série bola v hnedej farbe s čiernym lemovaním. Zo začiatku sa veľmi nepredávali, no vtedy prišiel na scénu bývalý basketbalový hráč, Charles „Chuck“ Taylor. Začal pracovať pre Converse, propagovať ich tenisky a pomáhať s  ďalším vývojom. Práve jeho meno sa spája so značkou a ich biela varianta sa stala klasikou, ktorú má dnes doma už takmer každý. Dajú sa totiž nosiť naozaj ku všetkému a za každého počasia!

Klasika

converseTenisky, obyčajné rifle a čierna koženka. To je klasika, ktorou nič nepokazíte. Aby váš outfit nebol až príliš nudný, doplňte ho farebným šálom.

Ležérna

converse ležérny

Ak nechcete vyzerať príliš „prestylovano“, zvoľte rozthané džíny, obyčajné biele tielko a volný sveter.

Office

converse office 1Converse sa hodia aj do práce! Ak pracujete niekde, kde musíte byť elegantná, no neznášate opätky aj tu môžete využiť svoje conversy. Na nohy pod stolom vám aj tak nikto nevidí. A po robote budete šik 🙂

Elegantná na večer

converse sako farebnéČi už večer alebo cez deň, do mesta ideme väčšinou za dámy. Conversy sa hodia aj k elegantnému saku. S červenou farbou budete skutočne žiariť.

Džínsová bunda a Converse

converse riflováSpojte dve klasiky dokopy a vytvoríte veľmi pohodlný outfit, vhodný na jesenné dni.

Na športový zápas

converse na futbalTenisky sú predsa len športová obuv a preto sa skvele hodia na športové podujatia. Outfit doplnte šiltovkou a môžete ísť na zápas!

Tepláková královna

converse teplákyTepláky sú čoraz viac in. Už to nie je iba kus oblečenia, ktorý si dáte do obchodu alebo keď idete vyniesť smeti. Ak ich doplníte conversami, zaručene budete mať štýl.

Jesenná romantička

converse kabátŽe nejdú kabát a conversy dokopy? Omyl! Takýto outfit však musíte vedieť skombinovať. Dôležité je nemať príliš žiariace kúsky, aby ste nepôsobili vulgárne. Ideálne je zvoliť tmavšie alebo zemité odtiene.

Školáčka

converse školáčkaSukňa, koženka a vysoké conversy sa skvele hodia do školy. A ak už neštudujete, nevadí! Budete pôsobiť mlado, dievčensky a sviežo.

Na pláž

converse a šatyŽe šaty a tenisky nejdú k sebe? Práve naopak. Pre letné horúce dni sú ideálne. Ak idete na prechádzku po pláži, piesok vďaka teniskám nebudete mať v nohách a nebude vás páliť.

Podmanivé šaty a Converse

converse šaty na večerTo, že sa šaty k teniskám hodia, sme písali už vyššie. Preto ich neváhajte skombinovať aj večer na rande či do klubu.

Dlhé šaty a Converse

converse dlhé šatyIdeál na letné dni, keď musíte vyzerať pekne, no zároveň budete chodiť celý deň po meste.

Šortky

converse sortkyČi už ide o rifľové alebo elegantné šortky, teniskami nikdy nič nepokazíte. Tento outfit je vhodný na chladnejšie letné dni.

Svadba v teniskách

converse svadbaPrečo by ste sa mali v svadobný deň trápiť v opätkoch, ak ich nemáte rada? Niet nad pohodlie! Ak zvolíte tenisky, budete nevesta ako žiadna iná. Bude to originálne a vás po celom dni nebudú bolieť nohy.

Pre najmenších

converse pre báboUž aj deti chcú byť štýlové. Môžete vytiahnuť rovnaké conversy a všetci budú vedieť, že to krásne dievčatko patrí k vám.

Foto: Pinterest