V Hollywoode sa vzťahy menia z hodiny na hodinu a už len málokto si spomenie na celebrity, ktoré tvorili v minulosti pár. Dokážete si ich ešte spolu predstaviť?

 

Kate Moss a Johnny Depp

Bola to veľká, vášnivá a naozaj nebezpečná láska. Johnny a Kate sa stretli v newyorskom klube v roku 1994. Tam medzi nimi preletela iskra a odvtedy sa na verejnosti ukazovali bok po boku. Ich vzťah bol veľmi divoký, veď len dvadsaťročná modelka a o jedenásť rokov starší herec žili doslova len na alkohole a kokaíne. V roku 1998 sa rozišli, pretože tento spôsob života sa hercovi nepáčil.

1

Madonna a Sean Penn

Ich manželstvo trvalo síce iba štyri roky (1985 až 1989), no bolo plné hádok a bitiek. Madonna sa však vyjadrila, že svojho vtedajšieho manžela veľmi milovala a sú priateľmi dodnes.

2

Cindy Crawford a Richard Gere

Táto hviezdna dvojica spolu bola rovnako len štyri roky. V roku 1995 sa rozviedli, no nikto nevedel, prečo sa tak stalo. Po dlhšom čase sa Cindy priznala, že okrem rôznych názorov za to mohol aj veľký vekový rozdiel. Ona mala len dvadsaťdva, on o 15 viac.

5

Cameron Diaz a Matt Dillon

Sympatický herec sa priznal, že Cameron pre neho bola dlhé roky múzou. Randili spolu tri roky, no po nakrútení filmu ,,Niečo na tej Mary je“ sa rozišli. Herec sa vraj nechcel viazať.

3

Matthew McConaughey a Sandra Bullock

Stretli sa pri nakrúcaní filmu ,,Kedy zabiť“ a od roku 1997 spolu rok randili. Doslova iba randili, pretože viac z toho nikdy nebolo, no doteraz sú herci výbornými priateľmi. Okrem toho však Sandra na rok ,,klofla“ aj mladučkého Ryana Goslinga, ktorý mal v tom čase sladkých 22 a herečka 38! 🙂

4

Britney Spears a Justin Timberlake

Predurčený na lásku? Šoubiznisová panna, po ktorej túžil každý chlap a teenagerský idol z chlapčenského boybandu boli priam stvorení na lásku. Hviezdičky sa spoznali ešte v útlom detstve pred kamerami stanice Disney Channel, kde spolu s Ryanom Goslingom či Christinou Aguilerou vystupovali v Mickey Mouse Clube. Čím viac však popularita speváčky rástla, tým viac sa stávala nekontrolovateľnou a pár sa napokon po troch rokoch rozišiel. Marketingový ťah či skutočnosť? To posúdiť nevieme, ale vznikli aspoň skladby ako ,,Everytime“ a ,,Cry Me a River“. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=2Q5_IeqgLOg

Jessica Biel a Chris Evans

Katalógový, priam dokonalý pár Jessica Biel a Chris Evans bol spoločnosťou odsúdený na svadobné zvony a kopec krásnych detí. Hollywoodskym hercom to však nevyšlo a po päťročnom vzťahu (2001 – 2006) si Jess našla ďalšieho lámača ženských sŕdc, Justina Timberlakea, s ktorým má malého synčeka.

jess

Foto: Instagram