Pred siedmimi mesiacmi sa stal Boris Kollár 12-násobným otcom, keď mu Barbora Richterová porodila druhé spoločné dieťa syna Arona. Teraz sa zdá, že by mohlo byť na ceste ďalšie, avšak s inou mamičkou.

Pred dvomi týždňami prišiel Nový Čas s informáciou, že blondínka Laura, ktorá si mala s Borisom Kollárom dvakrát užívať v Dubaji, je zrejme tehotná.  „Bola som s ňou nedávno a zdalo sa, že má väčšie bruško. Hovorí sa, že čaká dieťa s Kollárom,“ prezradil zdroj z okolia krásky, ktorá to pred ôsmimi rokmi skúšala v speváckej šou X Factor.

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky a rovnako i jeho známosť sa k údajnému očakávaniu spoločného dieťatka vyjadriť odmietli. Už to by tak mohlo naznačovať, že nejde len o klebetu. Okrem toho Laura nedávno zverejnila na Instagrame snímku, na ktorej si bruško prekryla veľkým vysmiatym srdiečkom. Taktiež sa podelila o záber z obchodu s luxusným vybavením do detskej izbičky.

Zaujímavé je tiež, že mamička 6-ročného syna Peťka je majiteľkou obchodu s oblečením. Avšak už nejaký čas kúsky nefotí na sebe, ale na modelkách. Redakcia portálu Topky atraktívnu podnikateľku kontaktovala s otázkou, či nosí pod srdcom ďalšie dieťatko. Odpovede sa ale nedočkala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/_leyla.lv, kollarboris