Single ženy to v živote nemajú až také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. „Buď rada, nemáš na sebe žiadny prívesok, ktorý myslí iba podvozkom…,“ vravia naoko chápaví známi a snažia sa robiť všetko preto, aby na vás nepozerali ako na chuderu, ktorú pravdepodobne nájdu o pár rokov mŕtvu v opustenom dome ďaleko od civilizácie a okúsanú mačkami. 

Hej, je skvelé, keď sa nemusíte budiť v panike a rozmýšľať, prečo, preboha, uprostred sídliska počujete štartovanie traktora, a v tom si uvedomíte, že partner na druhej strane postele vás obdaroval veľavravným „chŕŕŕŕ…“ Takisto je fajn, že v kúpeľni nájdete iba vaše chlpy (alebo resp. žiadne, kto by sa zbytočne zaťažoval holením, všakže). Okrem toho sa vás nikto nepýta na tie čísla, ktoré tak nenávidíme (koľko si toho vypila, kedy si prišla domov, koľko si zas minula a koľko máš, prepánabohakrista, tých topánok v botníku). Zbaviť sa týchto vecí, to je ako pohladenie pre single dušičku. Avšak, pozná to každá z nás, niekedy byť nezadaná stojí úplne, ale úplne za prd.

Môžete byť akokoľvek spokojná so svojim súčasným stavom, okolie to nie vždy chápe. Neustále ste bombardovaná otázkami alebo radami o milostnom živote. Nech sa už akokoľvek snažíte ostatným vysvetliť, že toto rozhodnutie bola iba vaša voľba (haha, oukej, niekedy nie), vety, ktoré striekajú z vašich známych ako fontána príšerných životných múdrostí stále neprestávajú. Máme pre vás zoznam najhorších stupidít, ktoré denno-denne počúvajú nezadané ženy:

Možno keby si bola na ľudí troška milšia, nebola by si sama.

 Neboj, v mori pláva veľa rýb…

Biologické hodiny tikajú…

V tvojom veku som už bola vydatá.

Užívaj si to, pretože keď budeš vydatá, budeš si priať, aby si bola single.

Príde to, keď to budeš najmenej očakávať.

Poznám niekoho, kto je pre teba úplne perfektný. Dohodnem vám rande, hm?

Hlavne sa nenechaj zlákať na rande naslepo.

Skúšala si online zoznamku?

Neskúšaj online zoznamku, je to nebezpečné!

Necítiš sa niekedy osamelá?

Myslím, že je skvelé, že si sama.

Možno máš príliš vysoké nároky.

Nemáš niekedy pocit, že je chyba v tebe?

Foto: Facebook, giphy