Opustil vás frajer, ste dlhodobo slobodná a „lezie vám to na mozog?“ Nesmúťte, nedepkujte a nebuďte tragická! Načo vám je ten, čo za nič nestojí? Byť single so sebou prináša nejednu výhodu, ktorú vám zaručene závidí každá druhá zadaná kamoška! Slovak Woman vám prináša hneď niekoľko výhod, vďaka ktorým si uvedomíte, že vy nie ste LEN slobodná, ale ŠŤASTNE slobodná!

Skoro všetky životné situácie v sebe nesú pozitívne i negatívne aspekty. Samozrejme, že nechceme poukazovať na tie negatívne (tie pozná skoro každá z nás ), ale opačne! Zameriame sa na tie pozitívne a ukážeme si, že strata chlapa nie je vonkoncom prehrou, ale naopak výhrou! Výhrou pre slobodu! Buchnite šampanské, začína sa konečne žiť! Čo získate pri single živote?

Kariéra

Ostali ste sama? Nevadí! Aspoň sa môžete plne pracovne realizovať. Dokončite si všetku robotu, ktorú ste doteraz odkladali pri odpisovaní na žiarlivostné smsky. Začnite si budovať vzťahy v kolektíve, skúste nové pracovné výzvy, odíďte do zahraničia a učte sa jazyk. Uvidíte, že čochvíľa sa vaša snaha môže pozitívne odraziť.

Výzva

Nielen tá pracovná, ale aj súkromná! Čo tak nájsť si nejaké nové hobby? Niečo, čo ste vždy chceli skúsiť, no nikdy ste sa neodhodlali, neprinútili, neskúsili alebo sa sama pred sebou vyhovárali. Samba, klavír, kreatívny kurz, box, fitko… čokoľvek! Teraz je na to ideálny čas i podmienky a nikto vám nebude hovoriť, že ste trápna alebo robíte úplne zbytočnú vec. Tej ste sa predsa rozchodom zbavili 🙂

Zmena

Nepáčila sa ,,MU“ farba vašich vlasov? Nenávidel piercingy a tetovania a vy už dlho po niečom túžite? Nech si trhne! Do toho! Zmenu imidžu je vhodná práve teraz! Nikto vás odhovárať nebude.

Depilácia

Už nemusíte, ale môžete! Neoholené nohy bez pardonu, za ktoré sa vám smial neupravený a pribratý chlap môžu sekundovať vašej ,,studnici lásky“, ktorú zrazu stačí upraviť len keď idete niekam von. Hell yeah!

vy nie ste LEN slobodná, ale ŠŤASTNE slobodná!

Nákupy!

Áno, nákupy, nákupy a opäť nákupy! Vyhodiť peniaze za kabelku, ktorá sa vašej polovičke zdala drahá už nie je problém. Chcete ju? Kúpte ju! Vaše peniaze, váš život, vaša radosť.

Kamošky

Ste single? Fajn! Ideálny čas na dámske jazdy, kávičky, žúrky či hodinové telefonáty a dámske večery s vašimi kamoškami. Predstavte si tú dokonalosť, keď vám nikto nevynadá za to, že ste uleteli a ste chvíľami afektovaná.

Akcie

Nezadaná žena sa nemusí nikomu hlásiť, spovedať, od nikoho si nepýtať „povolenie“! Pokojne môžete ísť na party, disco, kávu… a vrátiť sa hoci i o piatej ráno bez toho, aby ste museli neustále niekomu podávať informácie, kde ste a čo robíte.

Flirt

Ženy majú často po rozchode krehké sebavedomie. Zmeňte to! Namaľovať sa, vyčesať, krásne obliecť a flirtovať, flirtovať, flirtovať! Nič predsa nepoteší ženské ego viac ako pocit, že je príťažlivá a chcená. Vždy si však dávajte pozor, aby ste do toho spadli znova, lebo po rozchode sme napriek našej nevšednej sile stále zraniteľné. (Ak sa vám nechce flirtovať v baroch, na ulici skúste nezáväzný online flirt, ktorým si len zdvihnete ego bez priamej interakcie 😉 )

ANTI – gazdinka, ANTI – žena

Nie, netvrdíme, že teraz máte začať žiť v špine a neporiadku, no práve teraz môžete žiť, ako chcete. Upratať si vtedy, keď budete mať čas a náladu, nie vtedy, keď príde váš vyvolený. Môžete cez víkend spať celé doobedie a potom v pyžame fungovať dva dni. Vydávať na záchode aj mimo neho akékoľvek zvuky, nebyť za dámu, lebo sa to patrí a navyše si len tak narýchlo spraviť napríklad svoj obľúbený šalát či si čosi zohriať v mikrovlnke. Žiadne sviečkové, komplikované vyváranie a vypekanie…

Ja som tu šéf!

Neznášal romantické filmy, no vy ich milujete? Neznášal vašu hudbu či vaše posteľné návlečky s mačičkami a pritom sám spával pod Spidermanom na prahu tridsiatky? Teraz máte ten najlepší čas zmeniť to opäť tak, ako chcete vy! Takže mačacie návlečky opäť na posteľ, napozerať romantické filmy a svoje najobľúbenejšie songy pustiť bez hanby naplno! A kľudne si k tomu zoberte kefu na vlasy a skáčte po celom byte.

Intímnosti

Jasné, na toto by sme nemohli predsa zabudnúť. 😉 Single baby predsa môžu občas (i často) bez výčitiek zbaliť a pomilovať, koho len chcú…

Tak čo, milé dámy, ešte sa vám zdá single život zlý?