Ak po niečom veľmi túžite, musíte ísť za tým a stane sa to! Tisíc fanúšikov kapely Foo Fighters spojilo svoje sily, aby ich obľúbená skupina prišla do mesta Cesena v Taliansku a predviedla jeden neuveriteľný výkon!

Americká kapela Foo Fighters patrí od 90. rokov k jedným z najuznávanejších na svete, o čom svedčia milióny predaných nosičov a zaplnené štadióny. Čo však urobí fanúšik, ktorý chce slávnu rockovú star dostať do svojej krajiny či mesta? Odpoveď je absolútne jednoduchá. Vyzve ju, ako inak, než hudbou! Tisíc fanúšikov rockerov spojilo svoje hudobné sily, aby nahrali cover verziu skladby ,,Learn to Fly“ a týmto spôsobom vyzvali Foo Fighters na koncert v talianskej Cesene. ,,Tento projekt nám zabral viac ako rok. Na vlastné náklady sem pricestovali hudobníci z celej krajiny, aby zahrali jedinú pesničku. Vašu pesničku! Foo Fighters, chceme vás poprosiť, aby ste prišli zahrať do tohto mesta,” vyjadril sa jeden z organizátorov projektu Rockin1000.

A aká bola reakcia kapely? Hneď, ako sa k nim video dostalo, zdieľali ho na svojich profiloch na sociálnych sieťach a! Samotný frontman, Dave Grohl, nahral ďakovné video pre všetkých zúčastnených s odkazom: ,,Do skorého videnia, Cesena… xxx David.“

Nechali by ste sa na niečo podobné nahovoriť aj vy? 🙂

Video: Youtube