V dlhodobých vzťahoch partneri dokážu upadať do rutiny. Partneri vyhľadávajú komfortnú a pohodlnú súlož. Aj keď im častokrát klasické polohy vyhovujú, po dlhej dobe príde aj fáza nudy. My vám ponúkame zopár rád, ktorými by ste si mohli oživiť svoj intímny život 🙂 

 

1. Buďte si istá sama sebou

Toto je jedna a stále tá istá dôležitá vec. Cíťte sa príťažlivo a výnimočne. Niekedy to funguje aj vďaka novej spodnej bielizni, ktorá vašu polovičku poriadne rozpáli.

2. Flirtujte spolu ako prvýkrát

Skúste dráždivými SMS správami počas dňa, ktoré vás pripravia tým správnym smerom na večer. Opíšte, čo máte, alebo nemáte na sebe či skôr, čo by ste chceli mať v sebe. Alebo horúcim odkazom: kde, kedy, ako a čo mať na sebe.

( veď predsa ako prvé rande 🙂 )

3. Spravte si atmosféru, aj keď gýčovú

Klasikou romantiky sú sviečky, no nie vždy sa nájdu v skrinke rýchlo. Dobrým pomocníkom je lampa s tienidlom. Nemáte tienidlo? Pomôže vám šatka, dokonca aj erotické spodné prádlo, ako náznak intimity. V každom prípade vypnite televíziu a zbytočné elementy odstráňte.

(skúste zvoliť pomalú romantickú predohru)

sex-1

4. Zákaz súlože

Nie, nebojte sa, nie na dlho. Dajte si pravidlá na predohru. Zdržte sa milovania napríklad hodinku a oddajte sa predohre. Určite si, aké bozky sú povolené a aké nie. Kde sa smiete dotýkať a kde je to absolútne tabu.

(zaručujem 100% úspech v hlavnom programe)

5. Povedzte, čo chcete

Jednoducho máte chuť na se*? Vyzlečte sa! Áno, preč so spodnou bielizňou.

(nahota to povie za vás, jednoducho a rýchlo)

6. Erotické filmy sledujte spolu

Nemusia to byť filmy pre dospelých. Aj keď, ak poznáte to správne, tak nie je o čom. Pustite si film, kde je hlavnou úlohou intimita, se* a erotika!

(odporúčame: Heat, Belle du Jour, Last Tango in Paris, Like Water for Chocolate)

7. Hry pre dospelých

Hry nie sú len pre deti. Niekedy stačí obyčajné „človeče nehnevaj sa“, samozrejme, na vyzliekanie. Existuje množstvo kartových hier alebo fľaša. A potom sú tu tie hry pre dospelých. Skúste si zahrať scénky alebo twister – NAHÍ!

8. Objavujte

Vedeli ste o tom, že existuje viac ako 60 milostných polôh? A vy poznáte max. 10? V tom prípade odporúčame Kamasutru a skúste minimálne raz týždenne aspoň jednu.

(najlepšie by bolo každý deň novú polohu:))

9. Zo spálne preč

Intímnosti nepatria len do spálne! A zábavný môže byť kdekoľvek! A trochu role-playing môže byť zábava! Skúste sa stretnúť niekde v bare, že sa vidíte akože prvýkrát. Medzi tým flirtujte, zvádzajte, koketujte, proste robte všetko a doma si to v chodbičke poriadne užite! Alebo už rovno v aute?

(skúste: kuchynskú linku, stôl, vaňu, práčku, auto, kapotu na aute, les, lúku, výťah …čokoľvek)

10.Skúšajte, spoznávajte

V erotike sa nachádza veľa noviniek, veľa tajomstiev. Nebráňte sa a hľadajte, skúšajte, skúmajte budete veľmi prekvapené, čo všetko existuje a vy o tom ani neviete!

(skúste rôzne erotické hračky, pomôcky)

Ak sa vám zdá všetko veľmi extrémne, tak to vyskúšajte v domácom prostredí a na začiatok pomaly. No verte mi, po čase zistíte, čo všetko ste nepoznali a zmeškali. Pretože intímna oblasť ukrýva mnoho slastí a vecí, ktoré nám dokážu spríjemniť vzťah a život ako taký!

Zmeňte svoj intímny život!