Skončili ste ďalší vzťah, uzavrela sa ďalšia kapitola vášho života. Nechal on vás? Alebo ste dali kopačky vy jemu? Teraz je to snáď už jedno, pretože jedinou skutočnosťou je nepochybne fakt, že ste opäť sama.  

Aj keď ste sa s partnerom práve rozišli a život sa zdá napriek všetkým krásam čierny, prestaňte sa ľutovať a pokúste sa hľadať pozitíva vášho aktuálneho stavu. Momentálne vám ostáva len pár možností. Buď si budete každý večer usporadúvať oslavy sebaľútosti, začnete si udržiavať se*y postavu polnočným vyžieraním chladničky alebo sa vzchopíte, aktualizujete si stav na facebooku na ,,nezadaná“ a budete sa z tohto faktu úprimne tešiť.

Pre tie, ktoré si vybrali poslednú možnosť, tu máme zopár dôvodov, prečo je skvelé byť single!

Nemusíte vždy vyzerať ako z obálky módneho časopisu

Vyťahané tepláky, tričko po otcovi, vo vlasoch hurikán Katrina. No a čo! Nikto na vás nehľadí od dverí kritickým okom a nikto vám nevraví, že ten nový účes, z ktorého máte veľkú radosť, vám nepristane.

Nemusíte si holiť nohy a tie ďalšie veci každý druhý deň

Pod džínsami to aj tak nie je vidieť. :)

Nemusíte nikomu vravieť, kam a s kým idete a dokonca ani to, čo budete robiť!

Tomu sa vraví voľnosť na všetkých frontoch. Doma na vás nebude čakať paľba otázok ako: ,,Kde si bola, s kým si bola, čo si robila, prečo si to robila, prečo si to nespravila a bla, bla, bla…”, veď to samé dobre poznáte.

Nemusíte nikomu vysvetľovať, že ho nikdy neopustíte a že mu budete verná až na veky vekov, amen

Ak nezdieľate so svojím chlapom rovnaký názor, tak na vás v okamihu vytasí vetu „Ty ma vôbec nemáš rada!“ A vtedy to začína. „Nie miláčik, to vôbec nie je pravda, ja ťa ľúbim a nikdy ťa neopustím a tak ďalej, a tak ďalej.“ Teraz ste sama. A ak vám to chýba, tak môžete prisahať vernosť napríklad čerešňovému koláču.

Môžete nezáväzne flirtovať

S predavačmi zmrzliny, s čašníkmi a so všetkými chlapmi, ktorí vám padnú do oka bez strachu, že na scénu nabehne žiarlivý partner so vzduchovkou v ruke. Len do boja dievča, veď za flirt nič nedáš.

Opäť môžete randiť

Randenie je proces, počas ktorého sa máte s možno budúcim partnerom lepšie spoznať. A ten pocit v žalúdku pred prvým rande je na nezaplatenie. Čakáte nečakané, spoznávate nepoznané.

Nech sa páči, jeden nezáväzný pomer

Ak ste vždy túžili po tom, aby vás aspoň raz v živote pretiahol dokonalý hasič, teraz je ten správny čas. Páči sa vám donášač pizze? Možno je na čase, aby ste ho pozvali ďalej.

Konečne máte celú posteľ len pre seba

A môžete v nej stráviť aj celý víkend! S chipsami a pred telkou, s filmami o Bridget Jones a Carrie Bradshaw. Žiadne kritizovanie za jedenie v posteli, žiadne kritizovanie za výber filmu, konečne žiadne kritizovanie vášho správania.

Dámske jazdy

Nikto už nebude krčiť nos nad skutočnosťou, že idete von so svojimi kamoškami. A jediní chlapci, ktorí vás na týchto akciách zaručene pobavia, sú Jack Daniels a Johny Walker.

Ste sama, ste stále v hre. Teraz máte šancu si nájsť niekoho, kto vás už nikdy samú nenechá.