Chystáte oslavu a chcete zaujať alebo vás len prestala baviť jednotvárna strava? Nechajte sa inšpirovať a pripravte svojim najbližším vynikajúce ražniči, ktorým ich jednoznačne prekvapíte!

V predchádzajúcej časti sme si predstavili prvých 10 dokonalých kúskov, na ktorých si určite pochutí každá z vás a dnes pre vás máme ďalšie možnosti, vďaka ktorým budete vychválená do nebies. :)

Grilovaný syr a paradajky

12
brit.co

V prvom rade ugrilujete syr, ktorý môžete nakoreniť a posoliť, následne ho nakrájate na kocky a napichnete na špajdle s cherry paradajkami a bazalkou.

Šalátový mix

13
yumsugar.com

Toto ražniči dosiahnete absolútne jednoducho. Na prípravu potrebujete hlávkový šalát, cherry paradajky, mozzarellu, arabský chlieb, uhorku a šampióny.

Neobyčajné špajdle

14
acommunaltable.com

Táto kombinácia sa vám možno bude zdať nekombinovateľná, ale vrele vám ju odporúčame. Melón, mozzarella a prosciutto.

Ľadový kebab

15
onegoodthingbyjillee.com onegoodthingbyjillee.com

Ak ste sa dnes rozhodli pre lightové raňajky, skúste si dať rozhodne tento kebab. Na jeho prípravu nepotrebujete nič iné, iba biely jogurt, čučoriedky a chladničku na stuhnutie :)

Jahodová smršť

16
cookingontheweekends.com

Čerstvé listy bazalky, citrónová šťava, panenský olivový olej, morská soľ, cukor, mozzarella, jahody, čierne mleté korenie.

Cukríkový sen

17
aspicyperspective.com

Urobte radosť sebe aj svojím blízkym. Potrebovať budete: maslo, 4 šálky marshmallows, 6 šálok cereálnej ryže, 1 ochutená šumienka, farebné postrekovače, ovocie. Pripravte si malú zapekaciu misu, ktorú si vopred veľmi jemne vymastíte. V hrnci rozpustíte maslo s marshmallows na strednom plameni, pridajte šumienku (nápoj v prášku) a miešajte, kým sa nerozpustí. Nádobu stiahnite z ohňa a pridajte ryžové cereálie. Miešajte a následne dajte zmes do pripravenej nádoby, kde ju zatlačíte papierom na pečenie. Akonáhle sa ochladí, formičkami vykrojte ryžu do zábavných tvarov. Následne ju môžete ozdobiť farebnými postrekovačmi, cukríkmi a rôznymi polevami, presunúť na špajdle a prešpikovať čerstvým ovocím.

Tortellini už nie iba v talianskej reštaurácií

18
babble.com

Potrebujete: tortellini, červenú papriku, cherry paradajky, čerstvé listy bazalky, taliansky dresing

Country girl

19
framedcooks.com

Ľudovo povedané, spojte kukuricu, špekačky či klobásu, zemiaky a krevety.

Pán kura

20
hellowonderful.co

Wafličky spojené s kuracími kúskami v cestíčku.

Steak so zemiakmi

21
rachaelraymag.com